Yeşil Enerji ile Üretilen Hanna's Koleksiyonları | Sürdürülebilir Moda
 


HANNA’S
koleksiyonları yeni çağın normlarına uygun ‘yeşil enerji’ ile üretilmektedir. Fabrikamızda tüm enerjimizi güneş panellerimizle kendimiz karşılayarak, üretimde saf, temiz ve yenilenebilir enerji kullanmaktayız. Bu şekilde karbon ayak izimizi azaltıyoruz ve ağaçların kesilmesini önlüyoruz. Tesisimizde suyu da dönüştürüyoruz. Yağmur suyunu açtığımız kuyu suyuna vererek yer altı suyunu besliyoruz. Üretimimiz düşük atık, kendi kendine yetebilen enerji ve geri dönüşüm üzerine kurulu. Fabrikamız bünyesinde hibrid araçlar kullanılıyor, çöpler geri dönüşümden geçiyor, makineler kullanılmadığında otomatik olarak stop ediyor, bekleme halinde dahi enerji harcamıyor. Koleksiyonlarımızdaki çok çeşitliliğin içerisinde doğal, geri dönüşümlü ve rejeneratif tekstiller de bulunmaktadır. Aynı zamanda, fabrikamızın bahçesine endemik bitkiler, ağaçlar ve çiçekler ekerek üretim yaptığımız bölgedeki doğanın sürdürebilirliğini ve havanın temiz olmasını hedefliyoruz.
 

HANNA’S markasının tüm ürünleri Tokat Erbaa OSB’deki çevre dostu yeşil fabrikamızda üretilmektedir. Fabrikamız birden fazla küresel yeşil enerji ve sürdürebilirlik sertifikasına sahiptir. Bu belgeler arasında şunlar yer almaktadır:
Global Recycled Standard (GRS), Global Organic Textile Standard (GOTS), Organic Content Standart (OCS), Recycled Claim Standard (RCS), Customs-Trade Partnership Against Terrorism (CTPAT), Better Cotton Initiative (BCI), Initiative Claus Sociale (ICS), Zero Discharge of Hazardous Chemicals (ZDHC), Higg IndexHANNA’S etiketlerindeki Hayat Ağacı ne anlama geliyor?

Hayat Ağacı motifi Anadolu’nun bereket sembollerinden biridir. Bu sembol, sürekli gelişim ve değişim içinde yaşayan evreni sembolize eder. HANNA’S ın Tokat OSB’deki yeşil fabrikasını ziyaret edenler, bir Hayat Ağacı sembolünün fabrikamızın ahşap giriş kapısına da işlendiğini görecektir. Tüm etiketlerimizde yer alan Hayat Ağacı sembolü, HANNA’Sın yeni çağın normlarına uygun, çevreci ve sürdürebilir bir üretim yaptığını anlatmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı