Blog Başlık

 • Eylül 13, 2023

  Sonbahara giriş yaptığımız bu ay, eski mevsimlerde olduğu gibi birden serin havayı da beraberinde getirmiyor. Yazın sıcak günlerini, en yoğun şekilde olmasa da hala yaşarken, artık uzun ve kısa, ince ve kalın gibi birbirine zıt kumaş ya da ölçülerde hazırlanmış kıyafetleri giymenin zamanı geldi. Sonbaharı ister ılık ister serin bir coğrafyada yaşayın, Hanna’s ın bu mevsime uygun spor, günlük ve abiye tarzda sayısız seçenekte kombinleri var. Peki sonbaharda gardırobunuz için neleri seçebilirsiniz? İşte size stil önerilerimiz...

  hannas, sonbahar, kombin, abiye , sweatshirt, crop, crop üst
 • Temmuz 19, 2023

  Yaz aylarının, her sene moda ne olursa olsun herkes tarafından çok sevilen ve hiç değişmeyen giysileri vardır. İnce t-shirtler, plaj elbiseleri, kimonolar, tiril tiril ince kumaşlardan etekler ve atletler… Hanna’s ın yazlık kreasyonlarında tüm bu sevdiğiniz giysiler, üretimde ‘geri dönüşüm, yeşil enerji ve düşük karbon ayak izi’ dikkate alınarak hazırlanıyor. Dünyada gittikçe önem kazanan ‘sürdürebilir moda ve dönüştürülebilir yeşil enerjiyi’ önceliğimiz yaparak, size farklı renkler, kumaşlar ve aksesuarlarla yeniden stilize ettiğimiz, modası geçmeyen yazlık giysilerimizi tanıtmak istiyoruz.

  yeşil enerji, sürdürülebilir moda, geri dönüşümlü tekstiller
 • Mart 29, 2023

  Bahar mevsiminin başladığı bu günlerde hem serin hem de zaman zaman güneşli ve ılık havayı aynı anda hissetmeye başladık. Farklı sıcaklıkları, rüzgarları, güneşli günleri bir arada yaşamaya başladığımız bu mevsim geçişlerinin belki de en güzel yanı, ince ve kalın kumaşları, farklı dokuları, trikoları, yünlüleri ve kabanları hep bir arada, kat kat kullanabilmek. HANNA’S koleksiyonlarında kalın ve ince dokuların kadifemsi bir yumuşaklıkta bir arada kullanıldığı modern flok desenler, baharı hissettiren çiçekli nakışlar, pelerin gibi üzerinizde hem hafif duran hem de sizi sıcak tutabilen farklı kıyafetler, bu ay size mevsim geçişlerinde farklı bir tarz denemek için ilham verecek.

  mevsim, tarz, kadın giyim, kadife, pelerin,
 • Ocak 17, 2023

  Ocak ayı ile birlikte şimdi karşımızda çok uzun, yeni bir sene var! Senenin ilk ayı, ulaşmak istediğimiz hedeflere başlangıç yapmak için tam zamanı... “Başarmanın yolu ilk adımı atmakla başlar” sözünü bu sene de elbette aklımızdan çıkartmıyoruz. Kişisel ya da iş hayatınızda sizi mutlu edecek, başarılı yapacak, istediğiniz hedeflere sizi ulaştıracak yolda ilerlerken, HANNA’S da sizi, içinde kendinizi iyi hissedeceğiniz tüm kıyafetleri hazırlıyor!

  yeni, hedef, başlangıç
 • Aralık 08, 2022

  Yılbaşı gecesini ister dışarıda lüks bir mekanda ister ailenizle ve dostlarınızla birlikte huzurlu ve sakin bir evde geçirin, herkes yeni yıl coşkusunu, özenle seçtiği kıyafetler içinde, kendini mutlu hissederek yaşamak ister. Kendimizi iyi hissettiğimizde dışarıya çok daha pozitif bir enerji yaydığımız ve umutlarımızın çok daha fazla olduğu kesin.

  yılbaşı, yeniyıl, kadın giyim, moda
 • Ekim 05, 2022

  Tüm dünyada pandeminin büyük ölçüde kontrol altına alındığı bu sene, nihayet Eylül ayının 3. haftası ülkemizde de okullar açılıyor. Moda dünyasının, her sene Eylül ayında sunmaya başladığı ve ‘Okula dönüş’ anlamına gelen Back to School teriminin giysilere uyarlanmış kreasyonları, alışveriş platformlarında yerini almaya başladı. HANNA’S bu senenin trendlerini ve pandemideki alışkanlıklarımızı göz önüne alarak yine çok eğlenceli, rahat ve kreatif bir koleksiyon hazırladı. Her hafta yenilenen kreasyonlarımızı web sitemiz, www.hannas.com.tr’den takip etmeyi unutmayın.

  moda, backtoshool,trend,shophannas
 • Nisan 01, 2020

  Dünya genelinde gün geçtikçe etkisini daha da gösteren Covid-19 virüs salgınına yönelik önlemler almaya devam ediyoruz. Bu önlemlerin en başında hijyen kurallarına uygun bir yaşam, sağlıklı beslenme ve sosyal izolasyon gelmektedir. Evlerimizde kalarak bireysel ve toplumsal sağlığımız için en doğru tedbiri alıyoruz. Elbette bizler için çalışma hayatına devam eden başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm vatandaşlarımıza Hanna’s ailesi olarak teşekkür ederiz.
   

  stres, covid-19,
 • Mart 25, 2020 Genel

  Günümüzün modern dünyasında, iş hayatında büyük etkilere ve çalışmalara imza atan kadın girişimcilerin sayısı her geçen gün daha artıyor. Bu durumdan Hanna’s olarak büyük bir gurur ve mutluluk duymaktayız.

  Her ne kadar kadın temsiliyeti iş dünyasında artsa da çalışma hakları ve görev hakkaniyeti tam olarak sağlanamamaktadır. Bu durumu aşmak da biz kadınların çabası ile mümkün oluyor. Kadınlar olarak her alanda her işi yapabileceğimizi tüm dünyaya göstermeliyiz. Çalışan ve özgür kadının daima destekçisi Hanna’s olarak sizlerle işte başarılı olabilmenin birkaç tüyosunu paylaşmak istiyoruz:

  iş hayatı, başarı tüyoları, çalışan kadın
 • Mart 23, 2020 Genel

  Güneş ufak ufak yüzünü bizlere göstermeye başladı! Ağaçlarda çiçeklerin açmasını da baharın ilk habercisi olarak niteleyebiliriz elbette. Hanna’s olarak dönüp bakıyoruz da bir dönem geldi geçti bile. Kış artık aramızdan ayrılıyor ve bizler her sene bu değişimin bir parçasıyız. Her mevsimin güzellikleri ve zorlukları var elbette. Kışın pek seveni olmasa da biliyoruz ki sıcacık evinde kahvesiyle oturmayı seven birçok insan var.

  bahar, dolap, yazlık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı